Stranger Things: Sezoni 1 (2016) Episodi 1

Kohëzgjatja: | IMDb: /10 | Rated

Zhanëret: | Dramë | Fantazi | Horror |

Tag: | Caleb McLaughlin | David Harbour | Finn Wolfhard | Gaten Matarazzo | Millie Bobby Brown | Natalia Dyer | Winona Ryder |

Në një qytezë ku të gjithë njihen mes vete, një incident i rrallë fillon një rrjedhë të ngjarjeve që çojnë në zhdukjen e një fëmije, ngjarje e cila i shtyu të gërmojnë në strukturën e një komuniteti tjetër paqësor. Agjencitë e errëta qeveritare dhe forcat mbinatyrore keqdashëse zbarkojnë në qytet, ndërsa disa vendas fillojnë të kuptojnë se po ndodh diçka më shumë se sa që sheh syri.

Raporto problemin

Shiko në hoste

Shkarko Filmin